Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla

 

Služby a řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Roman Danko

Grow & Head Shops - Kuřácké potřeby - Lávové lampy - Textil - Módní doplňky - Konopná kosmetika - Sexshop - Suvenýry a dárkové předměty - Zprostředkovatelská činnost - Realitní služby

Bublava 500, Bublava

KAMENICTVÍ SOKOLOV - František Suchánek

Kompletní dodávka nových hrobů, výroba písma do kamene-skla-kovu, výroba smutečních motivů a ornamentů, čištění a údržba přírodního i umělého kamene, opravy pomníků. výroba desek z černého skla. STAVEBNÍM FIRMÁM NA FAKTURU NEDÁVÁME!

Sokolov

Aibu studio

Zabýváme se převážně fyzioterapií a Dornovou metodou, dále naše studio nabízí širokou nabídku masáží. •Aroma Masáže •Thajská Olejová Masáž •Thajská Masáž •Měkké Techniky •Reflexní Masáž Rukou •Bambusová Masáž •Havajská Masáž Lomi Lomi Shiatsu

Heyrovského 1812, Sokolov

FK Servis - František Kouřil

Cílem této společnosti je poskytnout široký a kvalitní servis v několika oborech pod jednou firmou. - Servis IT jak sám už název napovídá je zaměř...

Mírová 528, Loket

Midistage - Petr Eger

Výroba a prodej profesionálních hudebních podkladů, nahrávací studio. Aranžování, Noty, Mastering, Výukové pomůcky pro školy, Karaoke, Poradenství, Servis, Helpline...

Svermova 128, Habartov

HODINOVÁ DCERA HOŠIHODKA

Poskytujeme služby pro seniory a zdravotně znevýhodněné občany. - osobní asistenci, - výpomoc v domácnosti (úklid, příprava jídla, žehlení at...

Revoluční 508, Nové Sedlo

Karel Domin

Žaluzie, těsnění do oken a dveří, shrnovací dveře, rolety, prodej montáž, opravy

1.máje 24/7, Habartov

Roland Graf - Proximo stavby

Profesionální řemeslné práce se specializací na kompletní rekonstrukce domů, bytů, koupelen a výstavby podkrovních bytů.

U Koupaliště 804, Chodov

Ludmila Malá - dámské krejčovství

Nabízím služby dámského zakázkového krejčovství.

Jindřichovice 82, Jindřichovice

VETERINA NA FAŘE

Provozování preventivní a léčebné veterinární činnosti, prodej krmiv a léčebných diet, operační činnost, sonografie, zubní ultrazvuk, labořatoř, výjezdy k pacientům. Prodej krmiv - dovoz zdarma info na www.veterinaborek.com

Náměstí Míru 38, Chodov

Stavební kalkulace Michal Kubelka

Provádím rozpočtovou činnost ve stavebnictví

Švabinského 1728, Sokolov

DVK TECHNIKA, f.o.

opravy a montáže domácích spotřebičů a kávovarů. Pračky,myčky,sporáky,vestavné trouby,MWO,odsavače par. Spotřebiče vestavné i volně stojící....

Svatopluka Čecha 1829/3, Kraslice

Milošstav

ZEDNICKE PRACE,VŠEHO ROSAHU KVALITNE RYCHLE LEVNE.

Hory121, Olovi

Petr Jezbera- zámečnictví

Výroba klíčů, zámků, kování, zavíračů. Levné kíče, autoklíče a obaly na dálkové ovladaní. Kódování autoklíčů s immobilizérem. Montáže bezpečnostních dveří a zámků. Opravy a otevíraní zámků a autozámků. Zámečnická pohotovost pro Karlovarský kraj.

nábřeží Petra Bezruče 438, Sokolov

Truthprint

Velkoplošný tisk, kreativní studio, realizace prodejen, barů, reklama na vozidla, výroba samolepek, prodejních stánků, reklamní činnost, webdesign, ploterová grafika. Reklama pro firmy, podnikatele, osoby.

Havlíčkova 61/9, Kraslice

Lubomír Hanko

Úpravy terénu,příprava a pokladka dlažby i obrubníku a kopání.

Příčná 485, Nové Sedlo u Lokte

La Figure - Estetické a zeštíhlující studio

Estetické a zeštíhlovací studio nabízející odbornou péči pro Vaši pleť, zeštíhlení pomocí kavitace, lymfodrenáže a anti-age služby. Vše provádí profesionálně vyškolený pracovníci.

Husovy sady 2044, Sokolov

David Podracký

Kompletní služby v oblasti vody,topení,kanalizace a plynu.

Seifertova 1837, sokolov

STIOB s.r.o.

Poradenství v oblasti čerpání financí z EU a stát. rozpočtu vč. vypracování projektů, žádostí, studií proveditelnosti. Administrace monitorovacích zpráv. Inženýrská činnost. Provádění dozorů staveb. Projektování staveb. Stavební činnost.

B.Němcové 2041, Sokolov

Jana Bezděkovská- kurzy plavání pro nejmenší v Sokolově, Ostrově a Praze

Provoz kurzů plavání kojenců a batolat.

Bukovany 123, Bukovany

CHODOVSKÉ REALITY

Zprostředkování nákupu i prodeje nemovitostí, pronájmy, správa bytů, smlouvy, znalecké posudky, stanovení ceny tržní pro dědická řízení, hypotéky, exekuce, zastupování na úřadech.

U Porcelánky 266, Chodov

Zdeněk Urban

Stavební práce Potřebujete zedníky? Tak kontaktujte Zdeňka Urbana z Chodova, okres Sokolov. Provádíme rekonstrukce bu...

Čs. Odbojářů 918, Chodov

Mgr. Miloš Dvořák-exekutor

Služby soudního exekutora.

Zahradní 328/42, Loket

VKV HOUSE, s.r.o.

Firma provádí zděné stavby DEKHOME a GSERVIS, rekonstrukce domů, dřevostavby DEKWOOD, zateplovací systémy DEKTHERM a dodej plastových oken a dveří WINDEK. Dále nabízíme pronájem lešení RINGER, výrobu kuchyňských linek na míru a zateplování fasád.

Hornická 810, Habartov

PE - REZA, spol. s r.o.

Zakládání, údržba rodinných zahrad, návrhy a realizace zahrad, závlahy, rekultivace, sadové, parkové a terénní úpravy, poradenská činnost, zahrad...

Citice

Lias Vintířov, lehký stavební materiál, k.s.

Postavíme dům díky osvědčeným a certifikovaným materiálům a technologiím. Dům jedním tahem je projekt za použití keramického stavebního materiálu Liapor, který šetří peníze při stavbě i za tepelné úspory.

Vintířov

Renstav - stavební činnost, s.r.o.

Stavební činnost v oboru pozemních a inženýrských staveb, rekonstrukce, fasády, výměnu oken, revitalizace panelových domů. Výstavba v rámci developerských projektů včetně financování a prodeje. Výstavba domů a prodej bytů.

Nádražní 93, Sokolov

PE - MA INTERIÉR

Tradiční výrobce nábytku v KV kraji. Kuchyňské sestavy včetně dodávek a montáže veškerých spotřebičů a ostatních kuchyňských doplňků. Dále také vestavěné skříně, šatny, dětské pokoje, nábytek z masívu, ložnice, kancelářský nábytek.

Hřbitovní 400, Dolní Rychnov

RESTAURACE NA GOLFU

Restaurace v klidném prostředí golfového hřiště s kapacitou 140 míst a 100 místy na terase. K dispozici sálonek, clubová místnost a in-door. Velký výběr jídel české, mezinárodní kuchyně a nápojů. Celoroční dostupnost široké veřejnosti.

Ke Golfu 445, Dolní Rychnov

DIKRT, spol. s r.o.

Provoz linky na nanášení práškových hmot. Tryskání struskou, litinovou drtí, ocelovými kuličkami, vložkování potrubí trubkami s PTFE, vložkování nádob, nádrží a reaktorů hmotami na bázi fluoroplastů. Teflon PFA, FEP, E-CTFE, PUDF, MFA a HALAR.

Dvořákova 2, Lomnice

Janysa, spol. s r.o.

Provádíme zemní práce minibagrem CAT 302,5.

Slovenská 1325, Sokolov

Průmyslové Bariérové Systémy, s.r.o.

Za dobu své existence si firma PBS s r.o. vybudovala dominantní postavení na trhu s mobilní protipovodňovou zabezpečovací technikou k ochraně měst, obc...

Nejdecká 725, Rotava

STEVISPOL

Klempířství, pokrývačství, hydroizolace plochých střech a spodních staveb, rekonstrukce střešních plášťů. Provádíme zateplování střech. Půdní vestavby. Máme půjčovnu fasádního rámového lešení a pojízdného lešení - věže.

ČSA 140, Svatava

DANEK - Zdeněk Daňo

Malířské služby, malování, natírání, úklid, zateplení a nátěry fasád, tapetování, stříkané tapety, plastické povrchy, dekorativní omítky, protipožární nátěry kabelových rozvodů, kovových a dřevěných konstrukcí. Provozujeme úklidové služby.

Sudoměřská 738, Sokolov

ASIST, s.r.o.

Vrtání a řezání železobetonu. Prodej, servis, bazar a půjčovna nářadí a stavebních strojů. Nabídka diamantových kotoučů, ochranných pomůcek, stavební chemie. Zednické a zámečnické potřeby. Dále autoservis a pneuservis.

Vítězná 2054, Sokolov

Jaroslav Kursa- zámečnictví, řemesla

Kovoobrábění, svařování, soustružení, obrábění a frézování. Vyrábíme výrobky na zakázku - např. kovové zdobené ploty atd.Zabýváme zámečnictvím.

Zelená Hora 105, Kraslice

Roman Meškán, veškeré zabezpečení

Kamerové systémy pro panelové domy, elektronické zabezpečovací a požární systémy a rekonstrukce společných rozvodů digitální televize. Zabezpečení firem a montáž přístupových a zvonkových komunikačních systémů.

Poděbradova 703, Chodov

František Trávník- tesařství, pokrývačství a klempířství

Veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Výroba a montáž krovů a střech plochých i šikmých, pokládka všech střešních krytin. Montáž střešních oken, fasády, hydroizolace střech i zdí.

Podlesí 153, Svatava

Ateliér Fábik

Vybavování hotelů hotelovým textilem, návrhy a realizace interiéru. Dodáváme záclony, závěsy a ostatní bytový textil na míru, včetně instalace. V ateliéru je půjčovna svatebních a společenských šatů. Prodáváme pánské obleky.

Staré náměstí 32, Sokolov

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?